Sosyal Sorumluluk Projeleri
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
Ana Sayfa
Geri Dön
Eren Holding, faaliyet gösterdiği her alanda topluma karşı sorumluluklarının bilincinde hareket etmeyi temel prensip olarak kabul etmektedir. Topluma karşı sorumluluğun ise insana saygıyla başladığına inanmaktadır.
Projelerimiz
 • Zonguldak Enerji Teknik Meslek Lisesi
  Eren Enerji tarafından Zonguldak’ta yapımına başlanan...
  Detaylı Bilgi
  Zonguldak Enerji Teknik Meslek Lisesi

  Eren Enerji tarafından Zonguldak’ta yapımına başlanan , Enerji Teknik Meslek Lisesi 2014 yılı eğitim-öğretim döneminde faaliyete geçecektir. 16 derslikli okul binası, 200 kişi kapasiteli yurt ve atölye binaları ile Enerji Teknik Meslek Lisesi inşaatı, Çatalağzı Beldesi Cumayanı Mahallesinde yer almaktadır.
 • Zonguldak Muslu Konut Projesi
  Eren Enerji’nin "Kentsel Dönüşüm" kapsamında Zonguldak'ta planladığı...
  Detaylı Bilgi
  Zonguldak Muslu Konut Projesi

  Eren Enerji’nin "Kentsel Dönüşüm" kapsamında Zonguldak'ta planladığı 60 hanelik toplu konut projesi bulunmaktadır. Konutlar öncelikle tesis inşaatı sebebiyle arazilerini satan bölge halkına maliyetinin yarısına devredilmektedir. Kentin yeniden yapılanması ve modernleşmesinde büyük önem taşıyan konutlar 10.500m2 alan üzerine TSE standartlarına uygun malzemeler kullanılarak deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilmiştir.
 • Eren Enerji Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis Binası
  Eren Enerji tarafından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nin Acil Servis Binası yaptırılarak...
  Detaylı Bilgi
  Eren Enerji Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis Binası

  Eren Enerji tarafından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nin Acil Servis Binası yaptırılarak Zonguldak halkının hizmetine sunulmuştur. Aynı zamanda Çatalağzı ve Muslu bölgesinde sağlık sorunları yaşayan vatandaşların tedavilerine yardımcı olunmakta, ameliyat, fizik tedavi vb. süreçlerde bölge halkına destek verilmektedir
 • Muslu Belediye ve Kültür Sarayı Sponsorluğu
  Eren Enerji tarafından Muslu Beldesi’nde; bünyesinde kültür merkezi, amfi tiyatro ve düğün salonu...
  Detaylı Bilgi
  Muslu Belediye ve Kültür Sarayı Sponsorluğu

  Eren Enerji tarafından Muslu Beldesi’nde; bünyesinde kültür merkezi, amfi tiyatro ve düğün salonu bulunduracak olan Muslu Belediye Hizmet Binası’nın yapım çalışmaları başlatılmıştır. 10 dönümlük alan içerisinde yapılan ve altı ayda tamamlanması planlanan proje sanatsal faaliyet alanları ve çevre düzenlemeleriyle beldenin ihtiyaç duyduğu sosyal yaşam alanlarını içinde barındıracak, aynı zamanda kentsel dönüşüme de katkı sağlayacaktır.
 • Eren Enerji “Santral Suyu ile Isıtma Projesi”
  Çatalağzı Belediyesi ile varılan mutabakat sonucunda ilk etapta Çatalağzı Beldesi Cumayanı...
  Detaylı Bilgi
  Eren Enerji “Santral Suyu ile Isıtma Projesi”

  Çatalağzı Belediyesi ile varılan mutabakat sonucunda ilk etapta Çatalağzı Beldesi Cumayanı Mahallesi’nde 100 konutun termik santralden elde edilen sıcak su ile ısıtılabilmesi için çalışma başlatılmıştır. Proje talebe göre genişletilerek Muslu Beldesi’ni de kapsayacaktır. Bu proje ile bölgedeki evlerde kalitesiz kömür kullanımından dolayı ortaya çıkan hava kirliliğinin önüne geçilmesi ve bölge halkına daha ekonomik ısınma sağlanması planlanmaktadır.
 • Eren Enerji’den Çatalağzı Beldesine Futbol Sahası
  Eren Enerji tarafından Çatalağzı Beldesi’nde yapımı tamamlanan çim saha, resmi müsabakaların yanı sıra...
  Detaylı Bilgi
  Eren Enerji’den Çatalağzı Beldesine Futbol Sahası

  Eren Enerji tarafından Çatalağzı Beldesi’nde yapımı tamamlanan çim saha, resmi müsabakaların yanı sıra bölge halkının rahatlıkla spor yapabildiği bir yaşam alanı olarak hizmete açılmıştır. Ayrıca Çatalağzı Beldesi’nde Eren Enerji tarafından yapılan bir spor salonu da bulunmaktadır.
 • Eren Enerji “ Park Projeleri”
  Eren Enerji tarafından Çatalağzı Beldesi Cumayanı ve Doğancılar Mahallelerinde 2 adet çocuk ...
  Detaylı Bilgi
  Eren Enerji “ Park Projeleri”

  Eren Enerji tarafından Çatalağzı Beldesi Cumayanı ve Doğancılar Mahallelerinde 2 adet çocuk parkı ve 1 adet engelli çocuk parkı yaptırılarak çocukların kullanımına sunulmuştur. Bölgede park ihtiyacı olan diğer mahallelerde de ihtiyaç doğrultusunda çocuk parkı yapımına devam edilmektedir.
 • Eren Enerji’den Barınaklara Yiyecek Yardımı Projesi
  Eren Enerji tarafından Zonguldak ve Çatalağzı’nda bulunan hayvan koruma barınaklarının gerekli ...
  Detaylı Bilgi
  Eren Enerji’den Barınaklara Yiyecek Yardımı Projesi

  Eren Enerji tarafından Zonguldak ve Çatalağzı’nda bulunan hayvan koruma barınaklarının gerekli mama ve medikal ihtiyaçları karşılanmakta ayrıca Eren Enerji yemekhanelerinde artan yemekler toplanarak bu barınaklara gönderilmektedir.
Galeri